Ogłoszenie o naborze lekarzy do pracy w Powiatowym Zespole do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Skarżysku-Kamiennej

Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej poszukuje do pracy w Powiatowym Zespole do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Skarżysku-Kamiennej lekarzy posiadających specjalizację z zakresu: chirurgii, chorób wewnętrznych, ginekologii i położnictwa, kardiologii, laryngologii, medycyny rodzinnej, neurologii, okulistyki, pediatrii, pulmonologii, psychiatrii oraz psychologów.
Wymagania: 
  • lekarz - aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza, dyplom ukończenia specjalizacji, uprawnienia do orzekania o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności.
  • psycholog – dyplom ukończenia studiów magisterskich na kierunku psychologa., uprawnienia do orzekania o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności.
Zainteresowanych prosimy o składanie ofert na Biuro Podawcze Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej, ul. Konarskiego 20, 26-110 Skarżysko-Kamienna do dnia 12.12.2019 r. z dopiskiem: Oferta pracy w Powiatowym Zespole do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności.
Telefon kontaktowy (41) 39-53-072

metryczka


Wytworzył: Małgorzata Surmacz (27 listopada 2019)
Opublikował: Małgorzata Nosowicz (27 listopada 2019, 09:45:21)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 709