Informacja o wynikach naboru na stanowisko -Pracownik w Referacie Geodezji i Kartografii

Informacja o wynikach naboru na stanowisko - Pracownik w Referacie Geodezji i Kartografii w Wydziale Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami
W STAROSTWIE POWIATOWYM W SKARŻYSKU-KAMIENNEJ
 
 
Komisja Rekrutacyjna informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na wyżej wymienione stanowisko  została wybrana :   
 
   
Pani  Małgorzata Zając 
zamieszkała:   Mirzec
 
 
Uzasadnienie dokonanego wyboru:
 
Pani Małgorzata Zając  posiada wykształcenie wyższe. Jest absolwentką studiów na kierunki Geodezja  i Kartografia. Posiada ponad 2-letnie doświadczenie zawodowe związane z pracą w administracji związanej z geodezją i kartografii.                 
W czasie przeprowadzonej  rozmowy kwalifikacyjnej  na zadawane przez komisję pytania dotyczące przepisów ustawy o  z dziedziny geodezji   i kartografii, ustawy o geodezji kartografii oraz jednostek samorządu terytorialnego  udzieliła wyczerpujących odpowiedzi. Wykazała się dobrą znajomością  ustawy o  ochronie danych osobowych, kodeksu postępowania administracyjnego oraz innych określonych w ogłoszeniu o naborze.
Pani Małgorzata Zając  spełniła wymagania określone w ogłoszeniu o naborze. Uzyskała ponad 50% możliwych do zdobycia punktów.

Starosta Skarżyski

Jerzy Żmijewski

metryczka


Wytworzył: Małgorzata Łakomiec (19 sierpnia 2015)
Opublikował: Małgorzata Łakomiec (21 sierpnia 2015, 14:21:10)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 1280