Wydział Inwestycji, Mienia i Obsługi Gospodarczej (IM)

Imię i nazwisko Stanowisko E-mail Telefon Pok.
Janusz Kuźdub
Naczelnik
janusz.kuzdub@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 075 206/1
Katarzyna Ciok Inspektor
katarzyna.ciok@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 011 206
Anna Dąbek Inspektor anna.dabek@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 011 206
Barbara Dygas Starszy specjalista ds. zamówień publicznych barbara.dygas@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 094 206
Referat ds. Mienia i Obsługi Gospodarczej
Katarzyna Geller
Kierownik katarzyna.geller@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 019 205
Janusz Mik Inspektor janusz.mik@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 041 212
Zbigniew Mikosza Specjalista ds. inwestycji i remontów zbigniew.mikosza@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 030 204
Dariusz Zalega Specjalista dariusz.zalega@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 021 204
Grzegorz Sławiński Kierowca grzegorz.slawinski@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 041 212

Wytworzył: Mariusz Bartosik (28 sierpnia 2014)
Opublikował: Mariusz Bartosik (28 sierpnia 2014, 08:33:06)

Ostatnia zmiana: Mariusz Bartosik (15 marca 2019, 09:32:51)
Zmieniono: Aktualizacja danych

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 7066

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij