Wydział Inwestycji, Mienia i Obsługi Gospodarczej (IM)

Imię i nazwisko Stanowisko E-mail Telefon Wew. Pokój
Katarzyna Geller Naczelnik katarzyna.geller@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 019 340 304
Katarzyna Ciok Inspektor katarzyna.ciok@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 011 326 305
Anna Dąbek Inspektor anna.dabek@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 011 326 305
Barbara Dygas Starszy specjalista ds. zamówień publicznych barbara.dygas@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 094 394 305

Referat ds. Mienia i Obsługi Gospodarczej

Dariusz Zalega Kierownik dariusz.zalega@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 021 341 302
Janusz Mik Inspektor janusz.mik@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 041 343 301
Mariusz Milczarek Inspektor mariusz.milczarek@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 030 324 302
Grzegorz Sławiński Kierowca grzegorz.slawinski@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 041 343 301

Wytworzył: Mariusz Bartosik (28 sierpnia 2014)
Opublikował: Mariusz Bartosik (28 sierpnia 2014, 08:33:06)

Ostatnia zmiana: Dariusz Zalega (11 października 2019, 11:47:54)
Zmieniono: .

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 7225

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij