Wydział Finansowy (FN)

finanse@skarzysko.powiat.pl

Imię i nazwisko Stanowisko E-mail Telefon Wew. Pok.
Bogusława Wilczyńska Skarbnik Powiatu skarbnik@skarzysko.powiat.pl 41 395 30 15 333 107/1
Referat Księgowości i Budżetu
Renata Materek Kierownik Referatu renata.materek@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 099 399 107
Irena Durlik Inspektor irena.durlik@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 018 338 1
Katarzyna Hartwich Inspektor katarzyna.hartwich@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 045 336 106
Małgorzata Rogalska
Inspektor malgorzata.rogalska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 017 335 103
Hanka Susz Inspektor hanka.susz@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 046 337 105
Referat Finansów i Planowania Budżetu
Urszula Wrona Kierownik Referatu urszula.wrona@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 016 334 107
Elżbieta Hucińska Podinspektor elzbieta.hucinska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 045 336 106
Karina Działak Inspektor karina.dzialak@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 046 337 105
Katarzyna Dąbrowska Inspektor katarzyna.dabrowska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 017 335 103

Wytworzył: Mariusz Bartosik (19 września 2014)
Opublikował: Mariusz Bartosik (19 września 2014, 11:30:16)
Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe

Ostatnia zmiana: Cezary Przeworski (12 czerwca 2018, 11:59:16)
Zmieniono: aktualizacja danych

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 3715

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij