Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami (GG)

Imię i nazwisko Stanowisko E-mail Telefon Wew. Pok.
Dariusz Chojnacki Geodeta Powiatowy, Naczelnik dariusz.chojnacki@skarzysko.powiat.pl
41 39 53 026 350 125
Referat ds. Geodezji i Kartografii
Justyna Rokita
Kierownik justyna.rokita@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 081 381 105
Maria Kopeć Inspektor maria.kopec@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 078 378 101
Monika Fiedorowicz Inspektor
monika.fiedorowicz@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 082 382 110
Małgorzata Zając Inspektor malgorzata.zajac@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 027 351 104
Waldemar Misztal
Podinspektor waldemar.misztal@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 078 378 101
Grażyna Misztal
Inspektor
grazyna.misztal@skarzysko.powiat.pl
41 39 53 085
385
120
Monika Bajor
Pomoc administracyjna
monika.bajor@skarzysko.powiat.pl41 39 53 080
380
103
Małgorzata Pańszczyk-Osóbka
Inspektor



103
Referat ds. Gospodarki Nieruchomościami
Anna Gruszczyńska
Kierownik
anna.gruszczynska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 092 392 127
Anna Makocka Inspektor anna.makocka@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 090 390 128
Justyna Wikło
Inspektor justyna.wiklo@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 091 391 126
Karolina Misiowiec Podinspektor

41 39
53 047
349
124
Karolina Kozik



128
Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
Grzegorz Turek
Kierownik grzegorz.turek@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 083 383 122
Dorota Bzinkowska Inspektor dorota.bzinkowska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 087 387 117
Agata Piętak
Podinspektor agata.pietak@skarzysko.powiat.pl
podgik@skarzysko.powiat.pl
41 39 53 089 389 115
Renata Dudzianiec Inspektor renata.dudzianiec@skarzysko.powiat.pl
podgik@skarzysko.powiat.pl
41 39 53 084 384121
Mariusz Rozwadowski Inspektor mariusz.rozwadowski@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 087 387 117
Wiktoria Miernik
Podinspektor wiktoria.miernik@skarzysko.powiat.pl
podgik@skarzysko.powiat.pl
41 39 53 086 386 119
Dominika Korus
Pomoc administracyjna dominika.korus@skarzysko.powiat.pl
podgik@skarzysko.powiat.pl
41 39 43 088
388
116
Monika Ogar



116

metryczka


Wytworzył: Mariusz Bartosik (28 maja 2014)
Opublikował: Mariusz Bartosik (28 maja 2014, 09:02:04)
Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe

Ostatnia zmiana: Dariusz Chojnacki (22 września 2020, 11:13:37)
Zmieniono: aktualizacja

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 34780