Wydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich (OR)

or@skarzysko.powiat.pl

Imię i nazwisko Stanowisko E-mail Telefon Wew. Pok.
Mariusz Bodo Naczelnik mariusz.bodo@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 007 321 211
Anna Cisowska Inspektor (BHP) anna.cisowska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 042 344 210
Katarzyna Kutwin Inspektor katarzyna.kutwin@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 042 344 210
Janusz Mik Inspektor janusz.mik@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 041 343 212
Iwona Wiktorek Inspektor iwona.wiktorek@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 098 398 212
Ewa Sitkowska
Podinspektor - archiwista ewa.sitkowska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 098 398 212
Magdalena Wilk Podinspektor (BOI) magdalena.wilk@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 040 342 1
Grzegorz Sławiński Kierowca grzegorz.slawinski@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 041 343 212
Piotr Żmijewski Goniec piotr.zmijewski@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 040 342 1

Wytworzył: Małgorzata Łakomiec (2 marca 2015)
Opublikował: Mariusz Bartosik (2 lipca 2014, 13:44:35)

Ostatnia zmiana: Cezary Przeworski (12 czerwca 2018, 14:06:53)
Zmieniono: aktualizacja danych

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 4651

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij