Ogłoszenie o naborze lekarzy i psychologów do pracy w Powiatowym Zespole do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Skarżysku-Kamiennej

                                                                                 

Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej poszukuje do pracy w Powiatowym Zespole do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Skarżysku-Kamiennej lekarzy posiadających specjalizację z zakresu : chirurgii, chorób wewnętrznych, ginekologii i położnictwa, kardiologii, laryngologii, medycyny rodzinnej, neurologii, okulistyki, pediatrii, pulmonologii, psychiatrii oraz psychologów.

Wymagania:

         lekarz - aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza, dyplom ukończenia specjalizacji, uprawnienia do orzekania o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności.

         psycholog – dyplom ukończenia studiów magisterskich na kierunku psychologa., uprawnienia do orzekania o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności.

Zainteresowanych prosimy o składanie ofert na Biuro Podawcze Starostwa Powiatowego
w Skarżysku-Kamiennej, ul. Konarskiego 20, 26-110 Skarżysko-Kamienna do dnia 08.12.2016 r. z dopiskiem: Oferta pracy w Powiatowym Zespole do Spraw Orzekania                               o Niepełnosprawności.

Telefon kontaktowy (41) 39-53-072

metryczka


Wytworzył: Małgorzata Łakomiec (24 listopada 2016)
Opublikował: Małgorzata Łakomiec (24 listopada 2016, 09:18:41)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 842