Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami (GG)

Imię i nazwisko Stanowisko E-mail Telefon Wew. Pok.
Dariusz Chojnacki Geodeta Powiatowy, Naczelnik naczelnik_gg@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 026 350 125
Referat ds. Geodezji i Kartografii
Justyna Rokita
Kierownik justyna.rokita@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 081 381 105
Maria Kopeć Inspektor maria.kopec@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 078 378 101
Monika Fiedorowicz Referent monika.fiedorowicz@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 082 382 110
Małgorzata Pańszczyk-Osóbka Inspektor malgorzata.panszczyk@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 080 380 103
Halina Podeszwiak Inspektor halina.podeszwiak@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 048 352 102
Małgorzata Zając Referent malgorzata.zajac@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 027
351
104
Waldemar Misztal Podinspektor waldemar.misztal@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 078 378 101
Referat ds. Gospodarki Nieruchomościami
Zofia Pacek Kierownik zofia.pacek@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 047 349 124
Anna Makocka Inspektor anna.makocka@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 090 390 128
Anna Gruszczyńska Inspektor anna.gruszczynska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 092 392 127
Justyna Wikło Inspektor
justyna.wiklo@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 091 391
126
Karolina Kozik Podinspektor
karolina.kozik@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 090 390 128
Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
Zuzanna Staszowska Kierownik zuzanna.staszowska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 083 383 122
Dorota Bzinkowska Inspektor dorota.bzinkowska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 087 387 117
Małgorzata Kordasiewicz Inspektor malgorzata.kordasiewicz@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 084 384 121
Grażyna Misztal Inspektor grazyna.misztal@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 085 385 120
Mariusz Rozwadowski Inspektor mariusz.rozwadowski@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 087 387 117
Damian Soja Pomoc Administracyjna podgik@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 088 388 116
Grzegorz Turek Inspektor grzegorz.turek@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 086 386 119
Renata Dudzianiec Podinspektor renata.dudzianiec@skarzysko.powiat.pl
podgik@skarzysko.powiat.pl
41 39 53 089 389 115
Dominika Salamaga
Podinspektor

Wytworzył: Mariusz Bartosik (28 maja 2014)
Opublikował: Mariusz Bartosik (28 maja 2014, 09:02:04)
Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe

Ostatnia zmiana: Dariusz Chojnacki (26 stycznia 2018, 10:50:52)
Zmieniono: Zmiana nazwiska

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 20327

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij