Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami (GG)

Imię i nazwisko Stanowisko E-mail Telefon Wew. Pok.
Dariusz Chojnacki Geodeta Powiatowy, Naczelnik naczelnik_gg@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 026 350 125
Referat ds. Geodezji i Kartografii
Justyna Rokita
Kierownik justyna.rokita@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 081 381 105
Maria Kopeć Inspektor maria.kopec@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 078 378 101
Monika Fiedorowicz
Referent

41 39 53 082 382 110
Małgorzata Pańszczyk Inspektor
41 39 53 080
380
103
Halina Podeszwiak Inspektor halina.podeszwiak@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 048 352 102
Małgorzata Zając
Referent

41 39 53 027
351
104
Waldemar Misztal Podinspektor waldemar.misztal@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 078 378 101
Referat ds. Gospodarki Nieruchomościami
Zofia Pacek Kierownik zofia.pacek@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 047 349 124
Anna Makocka Inspektor anna.makocka@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 090 390 128
Anna Gruszczyńska Inspektor anna.gruszczynska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 092 392 127
Justyna Wikło Inspektor
justyna.wikło@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 091
391
126
Karolina Kozik Podinspektor
karolina.kozik@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 090 390 128
Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
Zuzanna Staszowska Kierownik zuzanna.staszowska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 083 383 122
Dorota Bzinkowska Inspektor dorota.bzinkowska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 087 387 117
Małgorzata Kordasiewicz Inspektor malgorzata.kordasiewicz@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 084 384 121
Grażyna Misztal Inspektor grazyna.misztal@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 085 385 120
Mariusz Rozwadowski Inspektor mariusz.rozwadowski@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 087 387 117
Dominika Salamaga Podinspektor
41 39 53 088
388
116
Grzegorz Turek Inspektor grzegorz.turek@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 086 386 119
Renata Dudzianiec
Podinspektor renata.dudzianiec@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 089 389 115
Monika Kubica
Pomoc Administracyjna
41 39 53 088
388
116

Wytworzył: Mariusz Bartosik (28 maja 2014)
Opublikował: Mariusz Bartosik (28 maja 2014, 09:02:04)
Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe

Ostatnia zmiana: Zofia Pacek (26 października 2016, 13:53:16)
Zmieniono: dopisanie e-maila

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 17248

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij