Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami (GG)

Imię i nazwisko Stanowisko E-mail Telefon Wew. Pok.
Dariusz Chojnacki Geodeta Powiatowy, Naczelnik dariusz.chojnacki@skarzysko.powiat.pl
41 39 53 026 350 125
Referat ds. Geodezji i Kartografii
Justyna Rokita
Kierownik justyna.rokita@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 081 381 105
Maria Kopeć Inspektor maria.kopec@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 078 378 101
Monika Fiedorowicz Podinspektor
monika.fiedorowicz@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 082 382 110
Małgorzata Pańszczyk-Osóbka Inspektor malgorzata.panszczyk@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 080 380 103
Waldemar Misztal
Podinspektor waldemar.misztal@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 078 378 101
Grażyna Misztal
Inspektor
grazyna.misztal@skarzysko.powiat.pl
41 39 53 085
385
120
Małgorzata Zając
Podinspektor
malgorzata.zajac@skarzysko.powiat.pl41 39 53 027
351
104






Referat ds. Gospodarki Nieruchomościami
Damian Bodo
Kierownik
damian.bodo@skarzysko.powiat.pl
41 39 53 047 349 124
Anna Makocka Inspektor anna.makocka@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 090 390 128
Anna Gruszczyńska Inspektor anna.gruszczynska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 092 392 127
Justyna Wikło Inspektor
justyna.wiklo@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 091 391
126
Karolina Kozik Inspektor
karolina.kozik@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 090 390 128
Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
Grzegorz Turek
Kierownik grzegorz.turek@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 083 383 122
Dorota Bzinkowska Inspektor dorota.bzinkowska@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 087 387 117
Agata Piętak
Podinspektor agata.pietak@skarzysko.powiat.pl
podgik@skarzysko.powiat.pl
41 39 53 089 389 115
Renata Dudzianiec Inspektor renata.dudzianiec@skarzysko.powiat.pl
podgik@skarzysko.powiat.pl
41 39 53 084 384121
Mariusz Rozwadowski Inspektor mariusz.rozwadowski@skarzysko.powiat.pl 41 39 53 087 387 117
Dominika Korus
Pomoc administracyjna
dominika.korus@skarzysko.powiat.pl
podgik@skarzysko.powiat.pl
41 39 53 088 388 116
Monika Ogar Podinspektor


116






metryczka


Wytworzył: Mariusz Bartosik (28 maja 2014)
Opublikował: Mariusz Bartosik (28 maja 2014, 09:02:04)
Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe

Ostatnia zmiana: Dariusz Chojnacki (29 kwietnia 2020, 07:46:23)
Zmieniono: aktualizacja

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 31979